Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usługi

Posadzki Epoksydowe

Oferujemy Państwu wysokiej jakości posadzki epoksydowe pod akumulatorownie. Oczywiście taka posadzka sprawdzi się również w garażu, warsztacie.

Grubopowłokowe systemy posadzkowe

Grubopowłokowe systemy posadzkowe są stosowane w strefach dużych obciążeń mechanicznych, intensywnego ruchu i silnych obciążeń chemicznych. Charakteryzują się długą żywotnością, wysoką odpornością na ścieranie i uderzenia. Zabezpieczają podłoże przed działaniem substancji chemicznych, posiadają wysokie walory estetyczne i są łatwe w czyszczeniu.

Grubopowlokowa Posadzka Epoksydowa


Antyelektrostatyczne systemy posadzkowe

Przeskok iskry elektrycznej może wyrządzić ogromne straty w pomieszczeniach z atmosferą wybuchową, jak i w zakładkach zajmujących się elektroniką. W pierwszym przypadku przeskok może doprowadzić do wybuchu i zniszczenia zakładu, zaś w drugim uszkodzenia delikatnych układów precyzyjnych urządzeń. Odpowiednia posadzka antyelektrostatyczna chroni przed takimi sytuacjami.

Posadzka Antyelektrostatyczna

Opinie

Każda opinia na temat naszej pracy jest ważna, poniżej przedstawiamy klika z nich.

Joanna Przybylska

"Bardzo dobre podejście do klienta, szybka realizacja zlecenia polegającego na odświeżeniu miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych przy jednym z większych marketów w Łodzi - Sredecznie polecamy ! ”

Adam Baczek

"Firma LEVELINE wraz z Panem Krzysztofem to najlepiej zorganizowana firma, w zakresie wykonania posadzki epoksydowej w mojej firmie. Zlecenie opiewało na wykonaiu posadzki na 250 mk2 - czas realizacji oraz rzetelnośc wykonania na nawyższym poziomie ! ”

Kontakt

Adres

LEVELINE Krzysztof Lipnicki
Komorów Ul. Tomaszowska 48
97-200 Tomaszów Mazowiecki

NIP: 7732387522
REGON: 369637332

Email

info@leveline.pl

Zadzwoń do nas

Tel: 791 935 466

Numer wyłącznie dla osób zainteresowanych usługami naszej firmy. Nie wyrażam zgody na dzwonienie do mnie z ofertami typu wizytówka firmowa itp. Wszystkie numery z tego typu ofertami będą zgłaszane do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.