FAQ

 1. Czym zajmuje się firma LEVELINE?

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym oznakowaniem poziomych różnego rodzaju parkingów, hal produkcyjnych, a także magazynów. Dokładnie namalowane linie ułatwiają pracę oraz powodują, że jest ona o wiele bezpieczniejsza. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom mogą również Państwo zoptymalizować przestrzeń danego pomieszczenia lub zapobiec powstawaniu punktów kolizyjnych.

 2. Jakimi technikami wykonywane jest oznakowanie poziome magazynów, parkingów oraz hal produkcyjnych?

  Wszystkie oznakowania poziome hal produkcyjnych oraz innych przestrzeni wykonywane przez firmę LEVELINE malowane są natryskowo agregatem hydrodynamicznym działającym bez użycia powietrza w tak zwanym systemie airless.

 3. Jakich produktów używacie do tworzenia oznakowania poziomego?

  Malowanie linii w magazynach, halach czy parkingach możliwe jest dzięki profesjonalnym produktom, specjalnie dedykowanym do oznakowania poziomego.

 4. W jaki sposób usuwane jest stare oznakowanie?

  Firma LEVELINE zanim przystąpi do malowania linii na danym terenie usuwa najpierw stare oznakowanie. Proces ten odbywa się w sposób chemiczny, dzięki czemu pracownicy w trakcie jego wykonywania nie ingerują w strukturę podłoża.

 5. Od czego zależny jest koszt usług?

  Każde oznakowanie poziome magazynów, parkingów, centrów logistycznych oraz innych miejsc wyceniane jest indywidualnie. Koszt zleconej usługi zależny jest od ilości oznakowania danej przestrzeni, które firma ma wykonać.

 6. Jaka jest trwałość przygotowanego oznakowania?

  Wykonując wszystkie prace firma korzysta z wysokiej jakości, specjalistycznych produktów przeznaczonych do malowania linii na różnych przestrzeniach. Trwałość tych oznakowań zależna jest jednak głównie odruchu panującego na danym obiekcie.

 7. Czy wykonujecie oznakowania terenu zewnętrznego?

  LEVELINE jest firmą, która świadczy swoje usługi zarówno w halach fabrycznych oraz magazynach jak i na terenie zewnętrznym, wykonując np. oznakowanie poziome parkingów oraz miejsc dla osób niepełnosprawnych.

 8. W jaki sposób można zapłacić za usługi?

  Za kompleksowo i terminowo wykonaną usługę zapłacicie Państwo przelewem tradycyjnym na konto bankowe LEVELINE.

 9. Ile wynosi czas realizacji znakowania?

  Pracownicy firmy zanim przystąpią do znakowania danej przestrzeni, przygotowują projekt nowych linii dostosowany do potrzeb danego klienta. Każde zlecenie wykonywane jest w możliwie jak najkrótszym terminie,jednak łączny czas realizacji uzależniony jest przede wszystkim od ilości oznakowania,które ma zostać namalowane.

 10. Mam pytanie dotyczące usług, jak można się skontaktować z firmą LEVELINE?

  Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny na numer 791 935 466 lub mailowy pod adresem info@leveline.pl. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z formularza, który znajduje się na naszej stronie głównej.