Oznakowanie poziome miejsc parkingowych

Sprawna organizacja ruchu na parkingu to podstawa, która stanowi o dopuszczeniu miejsc postojowych do użytku. Niezależnie od tego, czy mówimy o parkingu naziemnym, podziemnym, strefie parkowania, postoju na terenie osiedli czy wokół marketów i biurowców, kluczowe znaczenie dla kierowców ma prawidłowe oznakowanie poziome. Wyznaczenie miejsc parkingowych zgodnie z przepisami prawa pomaga utrzymać porządek ruchu na terenie parkingu, zapobiega kolizjom, podnosi wydajność przestrzeni zmniejszając ryzyko nieekonomicznego parkowania.

Profesjonalne oznakowanie poziome parkingów

Oznakowanie poziome wymaga przemyślanego projektu, który ułatwi kierowcom korzystanie z miejsc postojowych. Zdarza się jednak, że obiekt rozrasta się lub konieczna jest zmiana organizacji ruchu na terenie parkingu bądź zwiększenie liczby miejsc uprzywilejowanych. Duże doświadczenie i zaplecze techniczne pozwala nam na stworzenie oznakowania zgodnie z nowym projektem oraz usunięcie poprzedniego. Używamy nieinwazyjnych oraz nietoksycznych środków zmywających farbę, dlatego wybierając LEVELINE do modernizacji obiektu, zachowasz przejrzystość oznakowań oraz zapewnisz bezpieczeństwo użytkownikom.

Malowanie miejsc dla niepełnosprawnych

Precyzja w malowaniu miejsc uprzywilejowanych jest niezbędna. Odpowiednie wymiary oraz znaki graficzne nie tylko nadają oznaczeniu moc prawną, ale również są odpowiednio widoczne dla kierowców. Oferujemy wykonanie oznakowania poziomego miejsc dla osób niepełnosprawnych. Malujemy zarówno koperty, jak i niebieskie stanowiska z białym piktogramem, a także pomagamy wydzielić wizualnie miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych.

Malowanie pasów parkingowych i innych niezbędnych oznaczeń

Zarówno na parkingach naziemnych, jak i podziemnych ważnym elementem organizacji ruchu są pasy – nie tylko te oddzielające od siebie miejsca postojowe, ale również przejścia dla pieszych. Dzięki nim użytkownicy obiektu wiedzą, jak poruszać się bezpiecznie po zatrzymaniu pojazdu nie powodując przy tym kolizji – szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia z parkingami wielosektorowymi.

LEVELINE – dlaczego my?

Zlecenia wykonujemy zawsze na czas, a oznakowania, które nanosimy na powierzchnie, charakteryzuje wysoka trwałość. Dzięki obsłudze specjalistycznego agregatu do malowania znacznie szybciej niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych metod znakowania poziomego. Masz pytania dotyczące usługi? Skontaktuj się z nami!